Wizytówki Professional | Projekt

  • Obniżka

Opcja Professional jest dla tych klientów, dla których wizytówka "nie wystarczy że jest". Przygotujemy nietuzinkowy projekt, który swoim charakterem będzie odznaczał się wśród innych wizytówek. I postaramy się aby brak wizytówki podczas spotkania... nie wywołał już więcej konsternacji i kolejnej obietnicy że to już ostatni raz.  :)

W pakiecie:

2 x projekt graficzny
+ 1 runda korekt

Przygotowanie do druku:
Format: pdf X1a z elementami jpg 300 dpi / CMYK
Rozmiar: Mini / Medium / Maxi

Wybierz format wizytówki
Ilość Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

199,00 zł
149,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Wizytówki - tego produktu nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, wszak to wizytówka przedstawia nas- więc spróbujemy stworzyć opis minimum. Must have każdego przedsiębiorcy. Pierwszy krok. Od samego początku. Niezbędny niezbędnik. Prezentacyjny towarzysz. Doskonały nośnik reklamy. Opcja Professional jest dla tych klientów, dla których wizytówka "nie wystarczy że jest". Przygotujemy nietuzinkowy projekt, który swoim charakterem będzie odznaczał się wśród innych wizytówek.

Twoja firma, Twoja marka- w Twoich rękach.

Wizytówki są podstawową formą prezentacji zarówno firmy jak i osoby. Brak wizytówki podczas spotkania zawsze wywołuje konsternację i jak zawsze powtarzamy sobie że to już ostatni raz! Ale niesmak u kontrahenta pozostaje wraz karteczką z naszym numerem. Wizytówki 50x90 mm są uniwersalnym formatem, który pasuje do każdego wizytownika lub stojaka. Odpowiednio przygotowany projekt powinien gwarantować, że nasza wizytówka zostanie zapamiętana i w razie potrzeby szybko znaleziona wśród setek innych.

ZAWARTOŚĆ PAKIETU

OPRACOWANIE GRAFICZNE

Dwie propozycje projektu wizytówek dla Ciebie lub Twojej firmy - do wyboru jedna.
Jedna korekta wg uwag - nie wpływające na całościową kompozycję.

ikonka-przygotwanie_do_druku_pakietyreklamowe_pl.png

PRZYGOTOWANIE PLIKU DO DRUKU

Format: pdf X1a z elementami jpg 300 dpi / CMYK
Rozmiar: Mini / Medium / Maxi


TERMINY REALIZACJI:

PROJEKTY GRAFICZNE:
do 5 dni roboczych

- liczonych od dnia wypełnienia briefu reklamowego

PRZYGOTOWANIE UŻYTKÓW:
do 2 dni roboczych

- liczonych od dnia zaakceptowania wybranych projektu/ów

PROCES ZAMÓWIENIA:

Złóż zamówienie
Poprzez stronę www lub w Biurze Obsługi Klienta - odwiedzając nasz dział sprzedaży, dokonaj wszelkich formalności, wykonaj płatności za wybraną produkcję.
Wypełnij Brief reklamowy
Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy brief reklamowy, który pozwoli poznać nam Twoja firmę lub produkt. Poznamy wartości którymi się kieruje, zwrócimy uwagę na wszystkie mocne strony, przyjrzymy się Twojej branży i dowiemy się czego oczekujesz w zakresie reklamy i kompozycji.
Zaakceptuj projekt
Prześlemy Ci projekt do akceptacji, jeśli będą zmiany, wprowadzimy je [pamiętaj, aby sprawdzić ile korekt przypisanych jest do danego projektu].
Odbierz gotową reklamę
Zaakceptowane pliki reklam przesyłamy mailem spakowane w katalogu .zip, a wyprodukowane materiały wysyłamy w dowolne miejsce na terenie kraju i EU - lub możesz odebrać osobiście.

PAMIĘTAJ

1. Przedstawione zdjęcia są wizualizacjami produktu i mają charakter poglądowy, Twój projekt będzie przygotowany specjalnie dla Ciebie !

2. Kupujesz wskazaną w opisie ilość projektów. Spośród przedstawionych grafik musisz wybrać po jednej propozycji z każdego wzoru [Np. Pakiet Mini Start-UP: 1 projekt logo, 1 projekt wizytówek, 1 projekt notesu] . Jeśli chcesz otrzymać kolejne propozycje projektów - należy wykupić kolejny pakiet. Każdy kolejny wykupiony pakiet projektów objęty jest 20%. rabatem.

projekt-wizytowka-professional

Specyficzne kody

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password