Smycz z karabinkiem

Smycz reklamowa z nadrukiem w pełnym kolorze - najszczęśniejszej nosi klucze :) Smycz to taki gadżet, który nigdy się nie nudzi. Przydatny nośnik reklamy na estetycznej taśmie satynowej o szerokości 10, 15 lub 20 mm z karabinkiem.

W pakiecie:

Kolor
Szerokość smyczy
Ilość
Ilość

229,00 zł
Brutto

Smycz reklamowa z nadrukiem w pełnym kolorze - najszczęśniejszej nosi klucze :) Smycz to taki gadżet, który nigdy się nie nudzi. Przydatny nośnik reklamy na estetycznej taśmie satynowej o grubości 10 mm z karabinkiem. Smycz reklamowa pomaga budować wizerunek firmy, doskonale nadaje się na targi, konferencje i inne eventy.

ZAWARTOŚĆ PAKIETU

ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngSMYCZ REKLAMOWA Z NADRUKIEM

Smycz reklamowa 10 mm z karabinkiem
Rodzaj nadruku: Sublimacja
Ilość kolorów: Full kolor
Materiał: wytrzymała, estetyczna taśma satynowa - poliestrowa
Długość gotowej smyczy (złożonej i zszytej): 450 mm
Szerokość gotowej smyczy: 10 mm
Kolor produktu: wg palety kolorów
ikonka-przygotwanie_do_druku_pakietyreklamowe_pl.png

WERYFIKACJA PRZESŁANEGO PROJEKTU


Sprawdzenie poprawności przygotowania do druku dostarczonego projektu [sprawdzamy jaki format ma przesłany plik, czy nadaje się do druku itp.]
ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngBEZPŁATNA DOSTAWA


Wszystkie produkty z naszej oferty zamieszczonej na stronie www.pakietyreklamowe.pl zawsze wysyłamy bezpłatnie. Koszty transportu pokrywamy dla przesyłek na terenie kraju. Paczki na terenie EU lub poza naliczane są indywidualnie, zgodnie z aktualnie obowiązującą taryfą.


TERMINY REALIZACJI:

WERYFIKACJA PLIKÓW:
od 15 min do 4 h

- weryfikacja odbywa się PON-PT w godzinach 9:30-16:30

PRODUKCJA / DRUK:
do 6 dni roboczych [wraz z dostawą]

- liczonych od poprawnej weryfikacji plikówPROCES ZAMÓWIENIA:

Złóż zamówienie
Poprzez stronę www lub w Biurze Obsługi Klienta - odwiedzając nasz dział sprzedaży, dokonaj wszelkich formalności, wykonaj płatności za wybraną produkcję.
Prześlij swój projekt
W procesie zamówienia dołącz plik .pdf lub paczkę .zip z projektem przygotowanym zgodnie z wymogami produkcyjnymi druku.
Weryfikacja projektu
Przesłany plik sprawdzamy czy ma odpowiedni format, czy teksty nie zostaną ucięte, weryfikujemy kolorystykę i spady. Poprawny plik przechodzi na produkcję. Jeśli plik jest nieprawidłowy wysyłamy e-mail z konkretnymi wskazówkami do korekty.
Produkcja
Termin produkcji liczony jest od momentu potwierdzenia poprawnego przygotowania do druku przesłanego projektu. Podany termin jest maksymalnym terminem druku.
Odbierz gotową reklamę
Wyprodukowane materiały wysyłamy bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie kraju - lub możesz odebrać osobiście. Istnieje również możliwość wysłania przesyłki na terenie UE.


smycz-reklamowa-karabinek

Specyficzne kody

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password