Ulotki DL - 2 500szt. + PROJEKT

  • Pakiet

W pakiecie druk 2 500 szt. ulotek DL + PROFESJONALNY PROJEKT oraz dostawa. Jedna z najbardziej popularnych i zarazem najtańszych form prezentacji usług, oferty produktowej, menu lub podstawowych informacji na temat firmy. Można również wykorzystać ulotkę jako instrukcję obsługi załączoną do produktu, mini folder produktowy i wiele innych.

W pakiecie:

Ten pakiet zawiera

Ilość

179,00 zł

Zamiast 358,00 zł

Brutto

Ulotki są najbardziej rozpowszechnioną formą prezentacji swojej oferty. Dzięki profesjonalnemu projektowi, możecie Państwo zachęcić znacznie więcej klientów do odwiedzenia Waszego miejsca i dokonania zakupu. Ulotki w formacie A6 małym akcentem z informacją np. o produkcie.

Twoja branża to handel lub usługi? Zainwestuj w druk ulotek! Nie wydasz prawie nic, ponieważ drukarnia internetowa oferuje wyjątkowo tanie ulotki, bezpłatną przesyłkę, a do tego błyskawiczną realizację zlecenia.

FORMAT: 99 x 210 mm [DL]


ZAWARTOŚĆ PAKIETU

ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngDRUK ULOTEK


Nakład: 2 500 szt.
Format ulotki: DL [99x1210 mm]
Papier: kreda błysk 130g
Kolorystyka: pełny kolor dwustronnieikonka-przygotwanie_do_druku_pakietyreklamowe_pl.png

OPRACOWANIE GRAFICZNE / PROFESJONALNY PROJEKT


Projekt spełniający najwyższe standardy w kreacji materiałów reklamowych - NASZE PROJEKTY TO REKLAMA - a nie grafika zrobiona w łordzie :)
ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngBEZPŁATNA DOSTAWA


Wszystkie produkty z naszej oferty zamieszczonej na stronie www.pakietyreklamowe.pl zawsze wysyłamy bezpłatnie. Koszty transportu pokrywamy dla przesyłek na terenie kraju. Paczki na terenie EU lub poza naliczane są indywidualnie, zgodnie z aktualnie obowiązującą taryfą.


TERMINY REALIZACJI:

WERYFIKACJA PLIKÓW:
od 15 min do 4 h

- weryfikacja odbywa się PON-PT w godzinach 9:30-16:30

PRODUKCJA / DRUK:
do 5 dni roboczych [wraz z dostawą]

- liczonych od poprawnej weryfikacji plikówPROCES ZAMÓWIENIA:

Złóż zamówienie
Poprzez stronę www lub w Biurze Obsługi Klienta - odwiedzając nasz dział sprzedaży, dokonaj wszelkich formalności, wykonaj płatności za wybraną produkcję.
Prześlij swój projekt
W procesie zamówienia dołącz plik .pdf lub paczkę .zip z projektem przygotowanym zgodnie z wymogami produkcyjnymi druku.
Weryfikacja projektu
Przesłany plik sprawdzamy czy ma odpowiedni format, czy teksty nie zostaną ucięte, weryfikujemy kolorystykę i spady. Poprawny plik przechodzi na produkcję. Jeśli plik jest nieprawidłowy wysyłamy e-mail z konkretnymi wskazówkami do korekty.
Produkcja
Termin produkcji liczony jest od momentu potwierdzenia poprawnego przygotowania do druku przesłanego projektu. Podany termin jest maksymalnym terminem druku.
Odbierz gotową reklamę
Wyprodukowane materiały wysyłamy bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie kraju - lub możesz odebrać osobiście. Istnieje również możliwość wysłania przesyłki na terenie UE.


druk-ulotka-dl-2500-projekt

Specyficzne kody

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password