Koszulki białe z nadrukiem

  • Wyprzedaż!

Biała koszulka z nadrukiem FULL COLOR w cenie 28,99 brutto za szt.! Minimalna ilość zamówienia: 20 szt. Nadruk może być wielkości nawet 38x48cm. Must-have każdej firmy. Do pracy na co dzień, a może na imprezę sportową lub integracyjną, są również świetne jako unikalny prezent. Bawełna ring-spun 144g.

W pakiecie:

Model koszulki
Miejsce nadruku
Rozmiar
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

28,99 zł
Brutto

Koszulki z nadrukiem to gadżet? To raczej must-have każdej firmy. Do pracy na co dzień, a może na imprezę sportową lub integracyjną, są również świetne jako unikalny prezent. Koszulki z wykończeniem wokół szyi, taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia wokół szyi, przy rękawach i u dołu koszulki.

-

ZAWARTOŚĆ PAKIETU

ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngKOSZULKA BIAŁA Z NADRUKIEM 38x48 cm!

Model: klasyczny, gładki i wygodny t-shirt w uniwersalnym kroju.
Producent: GIldan
Materiał: 100% bawełna ring-spun
Gramatura koszulki: 144g
Rodzaj nadruku: DTG - Full color
Rozmiar: S, M, L, XL, XXL
Kolor koszulki: biała
Min. ilość zamówienia: 20 szt.


ikonka-przygotwanie_do_druku_pakietyreklamowe_pl.png

WERYFIKACJA PRZESŁANEGO PROJEKTU


Sprawdzenie poprawności przygotowania do druku dostarczonego projektu [sprawdzamy jaki format ma przesłany plik, czy nadaje się do druku, przygotowujemy wizualizację do akceptacji].
ikonka-druk_pakietyreklamowe_pl.pngBEZPŁATNA DOSTAWA


Wszystkie produkty z naszej oferty zamieszczonej na stronie www.pakietyreklamowe.pl zawsze wysyłamy bezpłatnie. Koszty transportu pokrywamy dla przesyłek na terenie kraju. Paczki na terenie EU lub poza naliczane są indywidualnie, zgodnie z aktualnie obowiązującą taryfą.


TERMINY REALIZACJI:

WERYFIKACJA PLIKÓW:
od 15 min do 4 h

- weryfikacja odbywa się PON-PT w godzinach 9:30-16:30

PRODUKCJA / DRUK:
do 6 dni roboczych [wraz z dostawą]

- liczonych od poprawnej weryfikacji plikówPROCES ZAMÓWIENIA:

Złóż zamówienie
Poprzez stronę www lub w Biurze Obsługi Klienta - odwiedzając nasz dział sprzedaży, dokonaj wszelkich formalności, wykonaj płatności za wybraną produkcję.
Prześlij swój projekt
W procesie zamówienia dołącz plik .pdf lub paczkę .zip z projektem przygotowanym zgodnie z wymogami produkcyjnymi druku.
Weryfikacja projektu
Przesłany plik sprawdzamy czy ma odpowiedni format, czy teksty nie zostaną ucięte, weryfikujemy kolorystykę i spady. Poprawny plik przechodzi na produkcję. Jeśli plik jest nieprawidłowy wysyłamy e-mail z konkretnymi wskazówkami do korekty.
Produkcja
Termin produkcji liczony jest od momentu potwierdzenia poprawnego przygotowania do druku przesłanego projektu. Podany termin jest maksymalnym terminem druku.
Odbierz gotową reklamę
Wyprodukowane materiały wysyłamy bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie kraju - lub możesz odebrać osobiście. Istnieje również możliwość wysłania przesyłki na terenie UE.


koszulka-z-nadrukiem-biała

Specyficzne kody

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password